Deze zomer zijn er enkele lammeren geslacht, en dus is er weer nieuw lamsvlees binnen. Degenen die een pakket besteld hebben, kunnen dat dus komen ophalen. Gewoon op zaterdagochtend in de Grebbewinkel (10-12u), of op afspraak (ik woon en werk in de buurt en ben ook regelmatig aan het vilten: bel 06-40349079).
Er is nu ook weer gehakt voor de liefhebbers. Voor alle vleessoorten zie lamsvlees assortiment en prijzen.
Barbecue-aanbieding!
Nu het weer gaat zomeren, heeft iedereen weer zin in barbecueën. Wat dacht je van een lekker lamslapje boven de gloeiende kooltjes? Daarom komende twee zaterdagen (26 augustus en 2 september) een speciale bbq-aanbieding:
Alle vlees voor 16,50/kg, bij aankoop van minstens 1 kilo!
(Normale prijs varieert van 16,50 tot 22,50.) Lekker op de barbecue zijn koteletten, barbecueworstjes, boutschijven en lamburgers (maar de burgers zijn wel bijna op!).
Ga je niet barbecueën, maar lekker borrelen op je balkon of in de tuin, dan is een lekker droog worstje ook niet te versmaden. Er is alleen nog Grebbechorizo, de Grebbeknofworst is op. Maar in de chorizo zit natuurlijk ook knoflook ;-).
Daarom komende twee zaterdagen (26 augustus en 2 september) een speciale borrel-aanbieding:
3 droge chorizoworstjes voor 10 euro!
(Normale prijs is 4 euro per stuk of 2 voor 7,50).

De Grebbeknofworst is helaas op, maar er is nog wel Grebbechorizo!
Tot zaterdag!