Lammetjesdag za 19 maart!


Het mag weer: Lammetjesdag! Twee jaar geleden moesten we het op het laatste moment afblazen, en vorig jaar was het ook niet aan de orde. Maar op zaterdag 19 maart is het zo ver, van 13-17 uur ben je van harte welkom om van het voorjaar te genieten. Laten we maar hopen dat het lekker weer is. En zo niet, dan aaien we de lammetjes gewoon binnen. En natuurlijk zijn er weer knutsels, lekker eten en drinken, schapendrijfdemo’s en het strokasteel.

Nieuw dit jaar is dat we je vragen vooraf kaartjes te kopen. We rekenen 1 tarief voor iedereen van 2 jaar of ouder: € 4. Dat is inclusief een muntje. Dat kun je gebruiken voor wat drinken en beschuit met muisjes, of voor een knutsel.

Er is volop parkeergelegenheid in de wei, maar je kunt natuurlijk ook lekker met de fiets komen. Ook vanuit Wageningen is het prima te doen, je fietst bij de Hoge Born gewoon nog een stukje rechtdoor.

Voor meer details en toegangskaartjes: zie Lammetjesdag.