Vorig jaar waren er zo’n 700 mensen op één dag Levende Kerststal. Dat was dus veel drukker dan het jaar daarvoor, toen er ongeveer evenveel mensen kwamen, maar verspreid over twee dagen. Dit jaar hopen we op nóg meer bezoekers. We hopen dat jullie – Grebbesupporters en andere trouwe nieuwsbrieflezers – ook komen, en ons willen helpen om veel publiek te trekken.
Wat kun je doen?
- Stuur bijgaande flyer door naar alle mensen van wie je denkt dat ze het leuk zouden kunnen vinden.
- Print de flyer uit en hang hem voor je raam, op het prikbord op je werk of bij je club (of die van je kinderen). School of kinderdagverblijf mag ook (al heb ik op de meeste Wageningse scholen en kdv’s al postertjes opgehangen). Je kunt ook flyers of postertjes bij me ophalen.
- Zet het op je blog, in je nieuwsbrief, op intranet op je werk (als je daar leuke privédingen op mag zetten tenminste).
- Als je op Facebook zit, ga dan naar het evenement Levende Kerststal 2014, laat iedereen weten dat je komt of deel het met je vrienden. Ook kun je Grebbeveld Schapen &zo leuk vinden.
- Als je twittert, retweet dan de tweets van @grebbeveld over de Levende Kerststal.
Superbedankt voor jullie hulp en… tot zondag!